Naši psi

Nelinka

Nelinka

Nelinka se narodila 8.11.2000. Je to naše nejstarší čivavka. Je sice trošku bázlivá a nedůvěřivá k cizím lidem, zato však největší miláček celé rodiny a vůdce naší psí smečky. Na to, že už jí táhne na devět, je stále v dobré kondici, ikdyž už má také ráda svůj klid. Snad jediná z našich pejsků se umí pořádně urazit a "nemluvit" s námi, když se třeba jako první po příchodu domů  přivítám s někým jiným než s ní. Prostě Nelinka ví, že ona je ta první a "nejdůležitější".:-) Více fotek v podstránce "Nelinka"

—————

Jenny

Jenny

Jenninku jsme si nechali jako štěňátko naší milované Sisinky. Zpočátku nás zaujala svojí barvou, později i povahou. Je to velice jemná a hodná fenka, narozdíl od své maminky není divoká. Z naší smečky je nejklidnější. Nikoho a ničeho se nebojí, má ráda i neznámé lidi. Je to mazlík se vším všudy, o podrbání si říká nekonečným opatrným škrábáním packou,čímž většinou všechny přemluví. Více fotek v podstránce "Jenny"

—————

Šmudla

Šmudla

Šmudlík se narodil v lednu roku 2008 naší Jennince. Od malička to byl veliký rošťák a mazlíček, a tak jsme si ho samozřejmě nechali přesto, že nám jako jedniný pejsek ve smečce bude některé věci komplikovat. Teď jsme moc rádi že ho máme, protože nám ze všech potomků nejvíce připomíná naši Sisinku. Jak barvou, tak typickou divokostí. Na louce, kam chodíme na procházky, se stejně jako jeho babička pokouší chytat myši, rád utíká k sousedům, zkrátka nevydrží chvíli v klidu. Je to mazel, miluje lidi, což dává zřetelně najevo především návštěvám, kterým se ve chvilce vetře na klín a návštěva neodejde, dokud se se Šmudlou pořádně nepomazlí. Jako jeden z mála našich čivavek opravdu miluje pohyb, a tak bych s ním letos ráda alespoň zkusila agility. Šmudlík už má, díky naší nepozornosti, také syna Ťapínka, který se ovšem moc povedl. Šmudla nikdy nejevil zájem o jinou fenku než o Ťapku, doteď spolu lehávají v pelíšku a společně s malým si hrají, máme doma takovou malou čivaví rodinku.:-)

—————

Kayla Od Zlatého Roxe

Kayla Od Zlatého Roxe

 Fenka kavalír king charles španěla, barva blenheim, se narodila 3.3. 2006 v chovatelské stanici Od Zlatého Roxe. Tehdy jsem si přála trošku většího a aktinějšího pejska, než jsou naše čivavky. Velkého psa jsem ještě mít doma nemohla, a tak jsem dostala právě Kájinku. Kayla má typickou kavalíří povahu-je hodná, nebojácná a veselá, miluje procházky, běhání u kola a koupání. Už za sebou máme první pokusy o agility, třeba se časem dostanem i na závody.:-) Kaylinka už u nás měla také štěňátka, pojmenovaná po mamince "Karlík", "Karel" a "Karolínka". Fotky štěňátek ve fotogalerii, fotky Kaylinky v podstránce "Kayla".

—————